close
На главную Камні та Історія Штучний камінь в інтер'єрі
Top Panel

Про каміння

318537

ЗНАКИ ЗОДІАКУ - ДАТИ НАРОДЖЕННЯ

in Камні та Зодіак
Аби визначити знак зодіаку по даті нарождення скористайтесь цією невеликою шпаргалкою. Отже дата вашого народження повинна припадати на один із зазначених…
137800

Дорогоцінні камені - назви та фото

in Метали
На сторінці представлені всі назви та фотографії дорогоцінних каменів, про які є інформація на сайті. Більшість каменів має різновиди (наприклад…
41620

Камені по знаках зодіаку

in Камні та Зодіак
Народи найбільших цивілізацій миру тисячоріччями створювали численні й самі оригінальні знакові системи. Саме звідти пішов обкутаний містичною символікою мова…
36363

КАМЕНІ для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ

in Камні та Зодіак
Камені тельця, камені для знака зодіаку телець, дорогоцінні камені талісмани обережи амулети телецкамни для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ: Авантюрин, агат, александрит,…

Штучний камінь в інтер'єрі

Любою ресторан, бар, кафе, клуб, більярдний або боулінг-клуб повинен мати власну концепцію, основну ідею закладу, і відповідно до цього створювати свій стильовий напрямок, єдине від графічного дизайну візиток і меню до дизайну інтер'єрів і архітектури будинку. Стиль закладу " це спосіб життя цільових відвідувачів закладу, втілений у конкретних матеріальних об'єктах, зокрема в інтер'єрі декоративних і конструктивних елементів приміщення, у меблях і аксесуарах. Тому дуже важливо правильно розробити дизайн інтер'єра, внести в нього необхідні архітектурні елементи й обладнати гарними меблями. Гарної як з погляду зовнішнього вигляду, так і з погляду ергономіки, функціоналізму і якості.

Для цих цілей широке застосування останнім часом знаходять штучні матеріали, або штучний камінь. Взагалі, камінь " це один з перших природних матеріалів, використаних людиною для будівництва. Це матеріал, що виглядає дорого й престижно поза залежністю тому, де він використовується. І сучасні технологи теж розглядають його як перспективний оздоблювальний матеріал. Різниця тільки в тім, що в наш час люди навчилися самі створювати матеріали не гірше, а те й краще природних. І для сучасного споживача, зацікавленого в довговічності, практичності, гігієнічності, комфортності, зручності експлуатації, красі, індивідуальності матеріалів, гарним вибором є полімерний матеріал " штучний камінь.

Уперше цей матеріал був зроблений у середині 60-х років концерном "Du Pont" і одержав назву кориан. Спочатку відзначалися тільки деякі його властивості: міцність, гігієнічність, довговічність. Застосовувався він тоді для кухонних поверхонь. Однак поступово підхід до нього змінився, з'ясувалася його універсальність, сполучення твердості каменю й пластичності дерева. Його почали випускати ще кілька фірм, а діапазон застосування значно збільшився. З нього можна створити поверхні барних стійок, столів, стільниці, різні архітектурні профілі, сайдинги, стелажі, вивіски й ін.

На сьогоднішній день існує значну кількість видів штучного каменю різних фірм. Всі вони ставляться до матеріалів так званої групи Solid Surfaces, тобто штучні матеріали із твердою поверхнею. Ці матеріали складаються із суміші в'язкого матеріалу " акрилової або полиестеровой смоли, природних мінералів (глинозему, кварцу й ін.) і натуральних барвників. Матеріали на основі акрилової смоли термоплавки, на відміну від полиестерових, і піддаються формуванню. У цій статті ми розповімо про матеріали, представлених в Україні.

Corian

Отже, Corian. Цей композитний матеріал випускається американським концерном "Du Pont" і може бути застосований для створення меблів (як цілих гарнітурів, так і окремих елементів), підвіконь, лиштв, поруччя, декоративних огороджень і інших архітектурних елементів. Матеріал екологічно чистий і гігієнічний, має дуже високу щільність і, відповідно, не має пор, що запобігає нагромадженню на поверхні бруду й мікробів. Колірна гама включає до 72 квітів і текстур, при цьому поверхня може бути матової й глянсової. Шви склеюються рідким клеєм, точно підібраним під колір матеріалу, тому вони стають невидимими й зібраний із частин матеріал виглядає цілим монолітним предметом.

Повсякденний догляд за поверхнями з Corian містить у собі чищення водою з милом або засобом, що чистить, на основі аміаку. Наліт від твердої води на поверхні віддаляється розчином рівних частин хлорки й води або порошку для біологічного очищення. При влученні на поверхню окислювачів неорганічного походження (сірчаних, азотних, соляний кислот, ацетону й ін.) необхідно швидко змити їхньою більшою кількістю мильної води. Трудновиводимі плями й сліди від гасіння сигарет можна видалити мелкодисперсним абразивним порошком, що чистить. Для глянсової поверхні краще використовувати полірувальну суміш або ж звичайну зубну пасту або порошок. Як застереження скажемо, що, незважаючи на підвищену в порівнянні зі звичайними матеріалами стійкість Corian стосовно температурного, хімічного й фізичного впливу, для збереження надовго гарного зовнішнього вигляду використовуйте захисні підставки для гарячих предметів і нагрівальних приладів, не використовуйте поверхню для різання, не піддавайте Corian тривалому хімічному впливу.

Виробник надає десятилітню гарантію й здійснює технічне обслуговування через своїх представників. Матеріал легко реставрується, і навіть розбита на шматки поверхня може бути склеєна зі збереженням цільного зовнішнього вигляду

LG HI-MACS

Матеріал розроблений компанією LG Chem, заснованої в 1947 році й вхідної в цей час в LG Group, що розвиває свою діяльність в 132 країнах.

Натуральний Акриловий камінь LG HI-MACS складається на 75 % з натуральних мінералів і пігментів, посаджених на акрилову основу. Плід інтенсивних досліджень, що тривають і донині, цей новітній матеріал має самі передові виробничі й експлуатаційні характеристики за доступними цінами. На матеріал надається 15-літня гарантія.

Сучасним дизайнерам матеріал відкриває нові можливості создават самі сміливі інсталяції, оригінальні деталі й предмети інтер'єра, повною мірою використовуючи його властивість термоформирования. До складу колекції на даний момент входить близько 70 квітів

Polystone

Штучний камінь Polystone ще один матеріал для виробництва будь-яких робочих поверхонь як для будинку, так і для публічних і спеціалізованих приміщень

VOLCANICS

Атериал являє собою подальший розвиток лінії LG HI-MACS. Відмінною рисою даної колекції є великі напівпрозорі вкраплення, що роблять матеріал схожим на гранітні камені.

У сполученні з унікальними раскошними квітами це дозволяє виготовляти вироби зовні що не уступають по красі натуральним каменям зі збереженням всіх позитивних якостей акрилового каменю.

Випускається тільки в товщині 12 мм і має деякі обмеження по термоформингу.

На даний момент колекція складається з восьми квітів, але постійно йдуть дослідження з розробки нових відтінків і поліпшенню виробничих і експлуатаційних характеристик

Wilsonart

Wilsonart " це американська фірма, що робить штучний камінь із акрилового матеріалу американського хімічного концерну Arictech Acrylics. Wilsonart уперше пропонує на ринку України штучний камінь у вигляді аркушів двох толщин: 13 мм (Gibraltar) і 3 мм (SSV), що дозволяє значно зменшити ціну готового виробу; у вигляді декоративних смуг (готових кромочних виробів), а також у вигляді готових виробів певної форми (раковини й мийки для кухонь і ванних кімнат).

Колірна гама виробів зі штучного каменю відповідає сучасним тенденціям розвитку інтер'єра житла й складається із семи одноколірних і 45 квітів граніту. Вироби монотонні по всій глибині, тому вони не можуть згодом втратити колір або стерти. Колірна гама виробів Wilsonart дозволить Вам підібрати стільницю (або інший виріб зі штучного каменю) до раковини (ванною, кухонній мийці), до обробки стін Вашої кухні (ванною кімнати) і підвіконням. Крім того, різні колірні сполучення можна одержати, використовуючи пластик Wilsonart.

Робота зі штучним каменем Wilsonart не представляє великої праці. Матеріал дозволяє проводити свердління, обрізку й іншій обробці з використанням звичайного деревообробного інструмента (із твердосплавними елементами). Маючи навички роботи з деревом, а також представляючи деяку специфіку роботи зі штучним каменем, можна створювати як прості, так і досить складні поверхневі конфігурації. Обробка штучного каменю незрівнянно простіше обробки натурального каменю. Крім того, правильно використовуючи клей і шліфувальне встаткування, Ви зможете виправити допущені помилки або змінити вже готовий виріб.

Для того, щоб Ви могли зробити якісне склеювання, Wilsonart пропонує унікальну колекцію спеціальних двухкомпонентних клеїв, що відповідають по кольорі й хімічному складі штучному каменю.

100% акрилова композиція сполуки штучного каменю дозволяє піддавати його термічній обробці для виконання округлених радіусів.

Не рекомендується клеїти камінь SSV (3 мм) до дерев'яної підстави через досить високий гигроскопичности останнього, а також установлювати камінь поверх твердої підстави (наприклад, клееной фанери): якщо барная стійка або поверхня стола піддається значному нагріванню, то може відбутися її ушкодження; тому використовуйте каркасну сітчасту конструкцію без твердої фіксації.

Матеріал гігієнічний і стійкий до впливу різних хімічних речовин, протистоїть бактеріям, грибкам і цвілі. забруднення, Що З'являються, необхідно досить швидко видалити, протерши поверхню подушечкою Scotch-Brite або губкою зі сполукою, що чистить (типу Ajax). Wilsonart надає на штучний камінь гарантію десять років.

Штучний мармур

На українському ринку пропонується штучний мармур ХІ-MACS, вироблений південно-корейським концерном LG Chem. Зовні цей матеріал схожий на мармур або граніт, але при дотику він теплий і приємний на дотик. Основні достоїнства цього матеріалу " його міцність, довговічність, проста обробка й відхід, універсальність. Матеріал стійкий до хімічного й теплового впливу, плямам, не усмоктує воду, має вогнестійкість. Штучний мармур " один із самих гігієнічних і чистих матеріалів. Завдяки тому, що поверхня його не пориста, вона не дозволяє розвиватися бактеріям і цвілі.

Обробляється штучний мармур, як дерево, м'який метал або акриловий пластик. Для додання матеріалу необхідної форми може застосовуватися горизонтальний відрізний верстат, переносна циркулярна пилка, лобзик, дискова пилка й вертикальна пилка для різання панелей. Пильне полотно повинне бути із зубцями із твердого металу або алмазне. Для термоформовки рекомендується використовувати електричні й конвекційні печі. Склеювання штучного мармуру роблять за допомогою двухкомпонентного клею. Рекомендується максимально використовувати вироби з однієї партії, а щоб переконатися, що підлягаючому склеюванню матеріал підходить по кольору, перевіряти його при однаковому висвітленні. А декоративна прикраса інтер'єра можна вибрати зі значної кількості квітів і візерунків.

Top Stone

Матеріал Top Stone складається з натуральних мінералів (триоксид алюмінію, карбонат натрію, кварц) " наповнювача " і акрилової або поліефірної (полиестерной) смоли " в'язкого матеріалу. Саме наповнювач надає матеріалу твердість і естетичний вид. Він може бути застосований для виробництва різних меблевих і архітектурних елементів: стільниці й підвіконня, столи, барні стійки, колони й фонтани.

Завдяки технології склеювання на молекулярному рівні, шви практично не видні на поверхні матеріалу, тому вироби можуть бути виготовлені будь-якої потрібної довжини. Крім того, це дозволяє ремонтувати серйозні ушкодження заміною деталі без видимих слідів ремонту.

Виробу Top Stone негорючі, піддаються гарячому формуванню, сліди пригоряння від горючих матеріалів, гарячого посуду або кухонних електроприладів можна видалити за допомогою дрібнозернистого засобу, що чистить. Матеріал стійок до хімічного впливу, більшість побутових кислот і лугів не залишають на ньому слідів, а наприклад, оцтова й хлорна кислота змінюють тільки колір матеріалу. Можуть застосовуватися без шкоди такі сильнодіючі засоби, що чистять, як Ajax або Comet. Непориста поверхня перешкоджає розвитку бактерій у його товщі, не убирає вологу, не розбухає й не зопріває. Тому що колір матеріалу однорідний по всій товщині, те випадкові подряпини легко ліквідуються шліфуванням і поліруванням

Матеріали зі штучного каменю " це сучасні матеріали, завдяки таким своїм достоїнствам, як міцність, довговічність, нескладний відхід, вони дозволяють без особливих утруднень створювати всевозвожні практичні й гарні інтер'єри приміщень. У них з'єднуються часто не сполучні якості: практичність і функціональність, з одного боку, і естетичність - з іншої. Саме тому вони й можуть настільки широко застосовуватися при оформленні приміщення

Додатково про камінь
Юра - юрський період - почався близько 215, а закінчився 14
Штучний камінь Polystone ще один матеріал для виробництва
КВІТКОВИЙ АГАТ - агат з малюнком, що нагадує квіти. ЦЕА
ЖАД, - а, м. - загальне найменування жадеита й нефриту. # В
Самою старою структурною характеристикою є зміст у ґр
ЛАБРАДОР, - а, м. - породообразующий мінерал сірого, темн