close
На главную зі світу геології Японія збільшила експорт диоксида титану в 2005 році
Top Panel

Про каміння

315175

ЗНАКИ ЗОДІАКУ - ДАТИ НАРОДЖЕННЯ

in Камні та Зодіак
Аби визначити знак зодіаку по даті нарождення скористайтесь цією невеликою шпаргалкою. Отже дата вашого народження повинна припадати на один із зазначених…
136744

Дорогоцінні камені - назви та фото

in Метали
На сторінці представлені всі назви та фотографії дорогоцінних каменів, про які є інформація на сайті. Більшість каменів має різновиди (наприклад…
41409

Камені по знаках зодіаку

in Камні та Зодіак
Народи найбільших цивілізацій миру тисячоріччями створювали численні й самі оригінальні знакові системи. Саме звідти пішов обкутаний містичною символікою мова…
35923

КАМЕНІ для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ

in Камні та Зодіак
Камені тельця, камені для знака зодіаку телець, дорогоцінні камені талісмани обережи амулети телецкамни для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ: Авантюрин, агат, александрит,…

Японія збільшила експорт диоксида титану в 2005 році

У зв'язку з ростом попиту на диоксид титану в Європі, США, КНР і країнах АТР в 2005 році збільшаться японські відвантаження диоксида титану (за прогнозом Japan Titanium Dioxide Industry Association, на 1 % - до 258,41 тис. тонн). При цьому, якщо поставки на внутрішній ринок підвищаться тільки на 0,3 % - до 168,44 тис. тонн, то експорт зросте на 3 % - до 89,87 тис. тонн. Наприкінці 2004 року чекаючи росту цін світові споживачі диоксида титану збільшили закупівлі з метою поповнення складських запасів.

В 2004 році на світовому ринку спостерігався різкий підйом попиту на титанові продукти, зокрема, на диоксид титану, - ріст був максимальним за останнє десятиліття. Така ситуація привела до дефіциту товару на складах. Очікується, що в 2005 році попит трохи знизиться, а в найближчі два роки прогнозується значний ріст світових поставок даної продукції, повідомляє «Титан і його сплави».

По даним TZ Minerals International Pty Ltd. (TZMI), ріст світового споживання диоксида титану в 2004 році різко прискорився й склав більше 7 %, тоді як в 2003 році попит був стабільним. У США споживання даного товару збільшилося приблизно на 8 %, однак найбільш значне його підвищення (на 13 %) спостерігалося в КНР. В 2004 році на Китай доводилося 13 % світового попиту на диоксид титану проти 10 % в 2001 році.

У США в 2004 році також помітно виріс імпорт диоксида титану, а його виробництво збільшилося незначно.

На Україні ЗАТ «Кримський Титан» в 2005 році здійснило розширення потужностей на 2 тис. тонн у рік - до 80 тис. тонн. ДО 2007 року планується їхнє збільшення до 120 тис. тонн у рік.

Відповідно до матеріалів Smith Barney, геологічної служби США й іншим джерелам світові потужності по виробництву пігментів на основі диоксида титану в 2004 році були наступними: усього по мирі - 5,1 млн тонн, в Америці - 1,7 млн тонн, у Західній Європі - 1,4 млн тонн, у Японії - 320 тис. тонн, в Австралії - 200 тис. тонн у рік, а в інших країнах - 1,4 млн тонн.

У цей час обмеженість росту світових потужностей по виробництву пігментів на основі диоксида титану стимулює збільшення їхнього завантаження й змушує продуцентів підвищувати ціни на свою продукцію. Ціни на пігменти послідовно підвищувалися з кінця 2004 року. У США вони виросли на 20%, або більш ніж на 400 дол. за тонну.

У Європі подорожчання було небагато менше. В I півріччі 2005 року ціни продовжували рости незважаючи на вповільнення темпів росту попиту на пігменти.

На виробництво пігментів на основі диоксида титану доводиться більше 90 % сумарного споживання титанових мінералів. Диоксид титану надає яскравість білим пігментам і використовується головним чином при виготовленні фарб, паперу й пластмас. Його споживання концентрується в основному в Північній Америці і Європі (більше половини світового попиту).


Додатково про камінь
Телеметричний реєстратор цунамі сахалінським фахівц
П'ятнадцять років тому невелика група туристів-ентузі
Про знахідку затонулого багато років тому судна з ван
При цьому швидкість росту окремих частин Антарктиди м
У Салаватском районі Башкирії (100 км південніше Уфи) за
У планах робіт геологорозвідки на найближчі роки дора