close
На главную зі світу геології De Beers може продати свій алмазний проект
Top Panel

Про каміння

315055

ЗНАКИ ЗОДІАКУ - ДАТИ НАРОДЖЕННЯ

in Камні та Зодіак
Аби визначити знак зодіаку по даті нарождення скористайтесь цією невеликою шпаргалкою. Отже дата вашого народження повинна припадати на один із зазначених…
136695

Дорогоцінні камені - назви та фото

in Метали
На сторінці представлені всі назви та фотографії дорогоцінних каменів, про які є інформація на сайті. Більшість каменів має різновиди (наприклад…
41400

Камені по знаках зодіаку

in Камні та Зодіак
Народи найбільших цивілізацій миру тисячоріччями створювали численні й самі оригінальні знакові системи. Саме звідти пішов обкутаний містичною символікою мова…
35900

КАМЕНІ для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ

in Камні та Зодіак
Камені тельця, камені для знака зодіаку телець, дорогоцінні камені талісмани обережи амулети телецкамни для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ: Авантюрин, агат, александрит,…

De Beers може продати свій алмазний проект

За інформацією ринкових джерел, корпорація De Beers, найбільший у світі виробник алмазів, одержала пропозицію продати, що перебуває в Північно-Західних Територіях Канади приналежний їй алмазний проект Снап-Лейк (Snap Lake) c передбачуваною продуктивністю добувного підприємства 1.5 млн кар/рік, що доставляв їй чимало занепокоєнь.

Фінансовий директор De Beers Стьюарт Браун (Stuart Brown) спростував слухи про який-небудь продаж, але експерт по алмазах Евен-Зохар (C. Even-Zohar), сповіщаючи про це в Diamond Intelligence Briefs, наполягає на тому, що інформація ця досить надійна, тому що “походить із різних джерел”.

Представниця (Spokeswoman) De Beers заявила виданню Mining Journal, що компанія “не коментує слухи” і що Снап-Лейк “був у центрі їхніх зусиль”.

Група De Beers за останній рік не робила секрету зі свого наміру звільнитися від неприбуткових підприємств, що не відповідають бізнес-моделі компанії. Група оголосила 29 травня про продаж своєї частки (50%) у компанії Gope Exploration Pty Ltd. (Ботсвана) лондонської компанії Gem Diamonds Ltd. за 34 млн діл., а 25 травня було заявлено, що De Beers проводить відбір серед неназваних потенційних претендентів на покупку історичного алмазного рудника Куллинан (ПАР). Група також запропонувала для продажу ділянки алмазного рудника Кимберли в ПАР.

Проект Снап-Лейк зштовхнувся із дворічною затримкою в одержанні дозволу на пуск алмазодобувного підприємства у зв'язку з тим, що довго не вирішувалися проблеми надання преференций співтовариствам аборигенів; недавно ці проблеми були врегульовані правительством провінції. Спочатку планувалося запустити підприємство в 2005 р., але тепер пуск його очікується в жовтні 2007 р.

У лютому 2007 р. De Beers заявила, що інвестує в проект Снап-Лейк 1 млрд кан. діл., призначених на детальну розвідку, технічні дослідження й завершення розвитку рудника. Передбачається, що повної продуктивності (близько 1.5 млн кар/рік) рудник досягне в 2008 р. при середній ціні алмазів 144-150 діл./кар; загальна кількість працівників підприємства - 550 чіл.

De Beers одержала 67.76% у цьому проекті в 2000 р. у результаті недружнього поглинання канадської юниорной розвідницької компанії Winspear Diamonds Inc за 305 млн кан. діл. (285 млн діл. США в сучасних цінах) і викупу залишку акцій у компанії Aber Diamond Corp. за 173 млн кан. діл. (161 млн діл. США) в 2001 р.

Цей перший проект De Beers по розвитку алмазодобичи за межами Африки


Додатково про камінь
Телеметричний реєстратор цунамі сахалінським фахівц
П'ятнадцять років тому невелика група туристів-ентузі
Про знахідку затонулого багато років тому судна з ван
При цьому швидкість росту окремих частин Антарктиди м
У Салаватском районі Башкирії (100 км південніше Уфи) за
У планах робіт геологорозвідки на найближчі роки дора