close
На главную зі світу геології 130 крашанок з мінералів і самоцвітів
Top Panel

Про каміння

315206

ЗНАКИ ЗОДІАКУ - ДАТИ НАРОДЖЕННЯ

in Камні та Зодіак
Аби визначити знак зодіаку по даті нарождення скористайтесь цією невеликою шпаргалкою. Отже дата вашого народження повинна припадати на один із зазначених…
136760

Дорогоцінні камені - назви та фото

in Метали
На сторінці представлені всі назви та фотографії дорогоцінних каменів, про які є інформація на сайті. Більшість каменів має різновиди (наприклад…
41412

Камені по знаках зодіаку

in Камні та Зодіак
Народи найбільших цивілізацій миру тисячоріччями створювали численні й самі оригінальні знакові системи. Саме звідти пішов обкутаний містичною символікою мова…
35928

КАМЕНІ для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ

in Камні та Зодіак
Камені тельця, камені для знака зодіаку телець, дорогоцінні камені талісмани обережи амулети телецкамни для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ: Авантюрин, агат, александрит,…

130 крашанок з мінералів і самоцвітів

130 крашанок з мінералів і самоцвітів. Уперше їх представили на виставці в Іркутську. Подібної колекції за Уралом більше немає.

Колекцію крашанок з мінералів Олександр Смирнов почав збирати 15 років тому. Мінерали в Росії зараз по більшій частині збирають у вигляді куль і прямокутників. Олександр Смирнов вибрав форму яйця. На його погляд, вона символізує родючість і одна з більше природних у природі. Виробу на виставці з 70 самоцвітів.

ОЛЕКСАНДР СМИРНОВ, ВЛАСНИК КОЛЕКЦІЇ: "Матеріально зовсім не дешеві, а дорогі навіть. І унікальні. Оцінити зараз складно. У Росії немає аукціонів ні Кристи, ні Сотби. Але згодом, може, буде й у Росії".

Тут є яйця з африканського малахіту. Раніше були богаті покладу на Уралі, але зараз вони вироблені. І цей мінерал доводиться завозити з Конго. Однак, більша частина представленої колекції з каменів сибірських родовищ.

ОЛЕКСАНДР СМИРНОВ, ВЛАСНИК КОЛЕКЦІЇ: "У Якутії є родовище дуже рідке. Де шпінель унікальна чорна. Дуже велика, кристали досягають кілограма ваги. Мало хто бачив такі камені, а у вигляді яйця, думаю, ніхто".

Виставка крашанок з мінералів протриває в іркутському Краєзнавчому музеї до середини травня. Подібних колекцій у Росії всього трохи, за Уралом ця - єдина.
Додатково про камінь
Телеметричний реєстратор цунамі сахалінським фахівц
П'ятнадцять років тому невелика група туристів-ентузі
Про знахідку затонулого багато років тому судна з ван
При цьому швидкість росту окремих частин Антарктиди м
У Салаватском районі Башкирії (100 км південніше Уфи) за
У планах робіт геологорозвідки на найближчі роки дора