close
На главную зі світу геології Підводні запаси замороженого метану
Top Panel

Про каміння

315706

ЗНАКИ ЗОДІАКУ - ДАТИ НАРОДЖЕННЯ

in Камні та Зодіак
Аби визначити знак зодіаку по даті нарождення скористайтесь цією невеликою шпаргалкою. Отже дата вашого народження повинна припадати на один із зазначених…
136972

Дорогоцінні камені - назви та фото

in Метали
На сторінці представлені всі назви та фотографії дорогоцінних каменів, про які є інформація на сайті. Більшість каменів має різновиди (наприклад…
41449

Камені по знаках зодіаку

in Камні та Зодіак
Народи найбільших цивілізацій миру тисячоріччями створювали численні й самі оригінальні знакові системи. Саме звідти пішов обкутаний містичною символікою мова…
36000

КАМЕНІ для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ

in Камні та Зодіак
Камені тельця, камені для знака зодіаку телець, дорогоцінні камені талісмани обережи амулети телецкамни для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ: Авантюрин, агат, александрит,…

Підводні запаси замороженого метану

Учені виявили підводні запаси замороженого метану неподалік від узбережжя Південної Каліфорнії, однак поки не ясно, чи можна використовувати це потенційне джерело енергії.

В останні роки значно зріс інтерес до гідратів метану, що нагадує кристали льоду, які формуються при низьких температурах і високому тиску на морському дні й у вічній мерзлоті Арктики.

Учені вважають, що метан, пійманий в "уловлювач" у раніше відомих заморожених резервуарах у різних місцях земної кулі, може протягом багатьох сторіч живити мир енергією. Але поки немає технології, що дозволила б добувати ці воістину гігантські запаси замороженого метану.

Недавно виявлене родовище - істотне по своїх розмірах - перебуває в 24 кілометрах від берега на глибині близько 780 метрів, на вершині підводного грязьового вулкана. Учені проводили зовсім інше дослідження, коли випадково натрапили на вулкан, розташований у центрі активного розламу в басейні Санта-Моники.

Екосистема, що оточує ділянку, де знайдений гідрат метану, несхожа на інші місця, де також виявлені подібні великі запаси. Учені знайшли там морських черепашок і молюски з унікальними хімічними особливостями: туди надходить потужний потік газу метану, що змішується з водою, відзначив морський геолог Джим Хейн.

На додаток до технічних проблем, що коштують на шляху видобутку гідрату метану, відзначає Хейн, промислова розробка цього родовища, імовірно, буде утруднена через його близькість його до морських шляхів з Лос-Анджелеса й Лонг-Бич.

Деяких учених також турбує вплив на екологію великомасштабних газових запасів. Гідрати, по їхніх оцінках, містять у три рази більше метану, чим у цей час в атмосфері. Ряд фахівців уважають, що вивільнення цих запасів може привести до глобального потепління й зміни клімат всієї планети.
Додатково про камінь
Телеметричний реєстратор цунамі сахалінським фахівц
П'ятнадцять років тому невелика група туристів-ентузі
Про знахідку затонулого багато років тому судна з ван
При цьому швидкість росту окремих частин Антарктиди м
У Салаватском районі Башкирії (100 км південніше Уфи) за
У планах робіт геологорозвідки на найближчі роки дора