close
На главную зі світу геології Аукціон ювелірних шедеврів
Top Panel

Про каміння

315177

ЗНАКИ ЗОДІАКУ - ДАТИ НАРОДЖЕННЯ

in Камні та Зодіак
Аби визначити знак зодіаку по даті нарождення скористайтесь цією невеликою шпаргалкою. Отже дата вашого народження повинна припадати на один із зазначених…
136744

Дорогоцінні камені - назви та фото

in Метали
На сторінці представлені всі назви та фотографії дорогоцінних каменів, про які є інформація на сайті. Більшість каменів має різновиди (наприклад…
41409

Камені по знаках зодіаку

in Камні та Зодіак
Народи найбільших цивілізацій миру тисячоріччями створювали численні й самі оригінальні знакові системи. Саме звідти пішов обкутаний містичною символікою мова…
35923

КАМЕНІ для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ

in Камні та Зодіак
Камені тельця, камені для знака зодіаку телець, дорогоцінні камені талісмани обережи амулети телецкамни для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ: Авантюрин, агат, александрит,…

Аукціон ювелірних шедеврів

14 лютого аукціонний будинок Sotheby's відзначить тридцятирічний ювілей торгів St. Moritz. Цей ювелірний аукціон існує з 1976 р. і завжди проходить у женевському отеленні The Kulm (якому, до речі, цього року виконується 150 років). За роки проведення торгів St. Moritz на Sotheby's була продана безліч чудових творів ювелірного мистецтва, серед яких і найдорожчий лот - рожевий діамант вагою 20,62 карата, придбана в 1990 р. за CHF 7 040 000, і діамант "Ашока" кольору D (вага 41,37 карата), проданий за CHF 5 390 000 в 1988 р.

На майбутньому в лютому ювілейному аукціоні в St. Moritz покупцям будуть запропоновані видатні твори ювелірного мистецтва. У колекції представлені вироби із чудовими діамантами різних відтінків і огранювань і з кольоровими дорогоцінними каменями.

Серед кращих лотів - тріо із приватної колекції. Перший лот - це кільце з рідким коштовним діамантом кольору D. Він одержав назву "Internally Flawless" - "Внутрішньо зроблений". Вага цього каменю 7,14 карата. По попередній оцінці, його вартість коливається в межах $325 000-375 000.

Другий лот із трьох кращих - жовтий діамант Fansy Vivid Yellow. Він також вставлений у кільце, з боків цей камінь прикрашений трикутними більше дрібними діамантами. Естимейт лота $200 000-300 000.

І, нарешті, третя прикраса з діамантами - серги-кліпси. У кожної них їх в основу вправлений великий жовтий діамант, по краях обрамлений невеликими каменями грушоподібної й овальної форми. Цей лот оцінений в $120 000-160 000. Серед кольорових дорогоцінних каменів топ-лотами фахівці називають два камені з однієї приватної колекції. Кашмірський сапфір вагою 8,48 карата огранений у формі подушечки. Кільце, у яке вставлений камінь, прикрашено також двома діамантами. Естимейт лота $120 000-180 000. Сапфір походить із родовища, розташованого на глибині більше 5000 м у регіоні Заскара, де розробка родовищ почалася в 1880 р. і швидко припинилася. Кашмірські сапфіри вкрай рідкі.

Колумбійський смарагд вагою 12,76 карата, що став основою прекрасного кільця роботи знаменитого ювеліра Bulgari, оцінений в $225 000-330 000. Колумбія завжди була країною самих великих світових родовищ смарагдів. Деякі регіони розроблялися ще інками, пізніше були закинуті. В аукціонній колекції представлено багато виробів найвідоміших світових ювелірів. Штамп італійського будинку Bulgari коштує й на ще одному чудовому виробі. Це кільце з бірманським сапфіром вагою 45,88 карата, оцінена в $150 000-250 000.

Відомий паризький ювелірний будинок Van Cleef & Arpеls в 2006 р. відсвяткує своє сторіччя. На майбутніх торгах St. Moritz і інших заходах аукціонного будинку Sotheby's віддасть данина винахідливості й творчому підходу майстрів Van Cleef & Arpеls у створенні не просто прикрас, а цілої історії ювелірного мистецтва. На аукціоні 14 лютого буде представлено кольє й серги-кліпси Van Cleef & Arpеls. Вони зроблені їхніх великих рубінів і розсипу невеликих діамантів. Естимейт цього лота $250 000-380 000.

Не менш примітно незвичайна прикраса іншого знаменитого ювелірного будинку - Cartier. Річ, виготовлену в 1907 р., можна носити і як брошка, і як підвіску, і як кольє. Вона посипана діамантами різних форм і розмірів. До цього виробу додається сертифікат автентичності Cartier. Лот оцінений в $80 000-110 000.

На честь ювілею ювелірних торгів в St. Moritz протягом трьох днів перед аукціоном будуть проводитися семінари, у яких візьмуть участь провідні спеціалісти по ювелірних виробах і експерти аукціонного будинку Sotheby's
Додатково про камінь
Телеметричний реєстратор цунамі сахалінським фахівц
П'ятнадцять років тому невелика група туристів-ентузі
Про знахідку затонулого багато років тому судна з ван
При цьому швидкість росту окремих частин Антарктиди м
У Салаватском районі Башкирії (100 км південніше Уфи) за
У планах робіт геологорозвідки на найближчі роки дора