close
На главную зі світу геології У Республіці Конго приступають до пошуків алмазів
Top Panel

Про каміння

315135

ЗНАКИ ЗОДІАКУ - ДАТИ НАРОДЖЕННЯ

in Камні та Зодіак
Аби визначити знак зодіаку по даті нарождення скористайтесь цією невеликою шпаргалкою. Отже дата вашого народження повинна припадати на один із зазначених…
136730

Дорогоцінні камені - назви та фото

in Метали
На сторінці представлені всі назви та фотографії дорогоцінних каменів, про які є інформація на сайті. Більшість каменів має різновиди (наприклад…
41404

Камені по знаках зодіаку

in Камні та Зодіак
Народи найбільших цивілізацій миру тисячоріччями створювали численні й самі оригінальні знакові системи. Саме звідти пішов обкутаний містичною символікою мова…
35915

КАМЕНІ для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ

in Камні та Зодіак
Камені тельця, камені для знака зодіаку телець, дорогоцінні камені талісмани обережи амулети телецкамни для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ: Авантюрин, агат, александрит,…

У Республіці Конго приступають до пошуків алмазів

У Республіці Конго (Браззавіль), що не входить до числа країн - учасниць системи « Кимберли-Процес» (Kimberley Process), що поставили своєю метою домогтися повної легалізації видобутку алмазів і торгівлі ними, іде підбор площ для розшукових робіт на алмази. Юниорная компанія Mexivada Mining Corp. одержала недавно три нових пошукових концесії в Конго, розташованих у межах масиву Чаиллу (Chaillu), у районі зеленокаменного пояса Майоко (Mayoko Greenstone Belt).

Mexivada Mining Corp. - добре фінансована юниорная компанія, акції якої котируються на TSX Venture Exchange. З 2005 р. Mexivada займається пошуками золота, що супроводжують компонентів і алмазів переважно в штаті Невада (США) і в Республіці Конго (Браззавіль). Пошуки алмазів і золота в Конго компанія вже початку. Обстановка в Конго (Браззавіль), на відміну від сусідньої Конго (Кіншаса), або Демократичної республіки Конго - ДРК (DRC), спокійна.

Компанія Mexivada одержала в Конго чотири пошукових ліцензії фази 1 і стільки ж ексклюзивних тимчасових пошукових концесій фази 2 (Permis de Recherches) на золото, що супроводжують компоненти й алмази. Ліцензійні (і концесійні) площі розташовані в межах масиву Чаиллу (Chaillu Massif) (у російської транскрипції - масив Чиалу), центральна частина якого входить у зеленокаменний пояс Майоко, де раніше вже добували золото і ювелірні алмази. Дозволу (пермиси) на трирічні розшукові роботи на ділянках Маламбани (Malambani) (дві ділянки площею по 1000 кв. км), Битсанду (Bitsandou) і Нзамби (Nzambi) площею 990 і 980 кв. км були отримані у вересні-жовтні 2006 г. і очікували підпису президента Конго Дениса Сассу-Нгуессо (Denis Sassou-Nguesso).

Площі ексклюзивних концесій розташовуються в межах головного з відомих «трендів алмазів і золота» (Diamond and Gold Trends) у масиві Чиалу. На концесійній площі Маламбани, у районі м. Майоко, в 1945-1962 р. було добуто більше 33600 унцій золота й «білі ювелірні алмази світового класу» розміром 22 мм. На концесійних площах Битсанду й Нзамби з алювіальних розсипів за історичний період старателями добуто більше 17600 кар алмазів, включаючи камені фантазійних фарбувань - зеленою-зеленій-блакитнувато-зеленої й коричневою-коричневій-оранжево-коричневої. У цей час алмази таких квітів користуються високим попитом і продаються переважно через аукціони. Однак сучасні розшукові роботи на цих площах майже не проводилися.

Наприкінці 2006 р. Mexivada почала програму геологічного картирования й пошуків золота й алмазів у Майоко й Битсанду, які велися й під час сезону дощів. У середині листопада 2006 р. компанія приступилася до виконання алмазопоисковой програми на ділянці Бикелеле (Bikelele), що входить в ексклюзивну алмазну концесію Битсанду. Програма почата з геологічного картирования, що передує проходці екскаваторних канав; у ході картирования компанія розраховує виявити дайкообразні алмазоносні тіла «типу канадського родовища Снап-Лейк (Snap Lake)». Недавно на цій ділянці виявлені алмази крупніше 1 кар, у т.ч. досить привабливого зелений^-зеленого-зелений-блакитнувато-зеленого (b-g-CL) і коричневий^-коричневого-коричневий-жовто-коричневого (y-or-BR) квітів, а також велика кількість осколків більших каменів.

Наприкінці листопада, після завершення геологічного картирования, на ділянці Бикелеле почалася проходка екскаваторних канав на перспективних ділянках вкрест передбачуваного напрямку кимберлитових даек.

В 1966-1967 р. перспективні площі Бикелеле й розташований неподалік ділянка Мпуку (Mpoukou) були досліджені групою російських геологів під керівництвом д-ра В. И.Єлисєєва (Dr. V.I. Elisseev), що виділив ці дві площі як найбільш сприятливі для пошуків алмазів у Конго. Фахівці компанії Mexivada консультувалася з В. И.Єлисєєвим із приводу цих площ. Mexivada має намір провести картирование й випробування перспективної площі Мпуку й при необхідності пройти тут канави. У межах обох цих площ відомі не тільки алмази, але й золото. Програмою картирования й випробування керує менеджер проекту Чиалу д-р Ноель Ватха-Нгуди (Dr. Noel Watha-Ndoudy).

Mexivada продовжує також вести картирование й випробування на золото й алмази по проекті Маламбани, площа якого розташовується на відрізку зеленокаменного пояса Майоко довжиною 23 км. Проби будуть оброблені компанією SGS Mineral Services у Канаді, у м. Лейкфилд (провінція Онтаріо).


Додатково про камінь
Телеметричний реєстратор цунамі сахалінським фахівц
П'ятнадцять років тому невелика група туристів-ентузі
Про знахідку затонулого багато років тому судна з ван
При цьому швидкість росту окремих частин Антарктиди м
У Салаватском районі Башкирії (100 км південніше Уфи) за
У планах робіт геологорозвідки на найближчі роки дора