close
На главную зі світу геології Марокко - головний торговельний партнер Росії в Африці
Top Panel

Про каміння

315708

ЗНАКИ ЗОДІАКУ - ДАТИ НАРОДЖЕННЯ

in Камні та Зодіак
Аби визначити знак зодіаку по даті нарождення скористайтесь цією невеликою шпаргалкою. Отже дата вашого народження повинна припадати на один із зазначених…
136972

Дорогоцінні камені - назви та фото

in Метали
На сторінці представлені всі назви та фотографії дорогоцінних каменів, про які є інформація на сайті. Більшість каменів має різновиди (наприклад…
41449

Камені по знаках зодіаку

in Камні та Зодіак
Народи найбільших цивілізацій миру тисячоріччями створювали численні й самі оригінальні знакові системи. Саме звідти пішов обкутаний містичною символікою мова…
36000

КАМЕНІ для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ

in Камні та Зодіак
Камені тельця, камені для знака зодіаку телець, дорогоцінні камені талісмани обережи амулети телецкамни для знака зодіаку ТЕЛЕЦЬ: Авантюрин, агат, александрит,…

Марокко - головний торговельний партнер Росії в Африці

Учора міністр закордонних справ Сергій Лаврів з Королем Марокко Мухаммедом VI. Глава МЗС РФ передав Королеві Марокко послання президента Росії Володимира Путіна. У посланні, зокрема, говориться:

"Втішно, що Марокко посідає перше місце серед торговельних партнерів Росії в Африці. Позитивно оцінюємо рішення Правительства Марокко про скасування віз для російських громадян, що, безсумнівно, створює сприятливі умови для росту туристичного обміну й ділових контактів між нашими країнами.

Думаю, що закріпленню цієї позитивної тенденції сприяло б якнайшвидше проведення другого засідання Міжурядової змішаної Російсько-Марокканської комісії по економічному й науково-технічному співробітництву. На цьому засіданні можна було б розглянути інші перспективні сфери взаємодії, як, наприклад, паливно-енергетичний комплекс, іригація й водопостачання, геологія, цивільне будівництво, транспорт, високі технології".

По закінченні зустрічі з Мухаммедом VI Сергій Лаврів відповів на питання журналістів. Він відзначив, що сторони задоволені "тим, як реалізується Декларація про стратегічне партнерство, що Король підписав із Президентом В. В.Путіним у ході свого візиту в Росію в 2002 році".

Він відзначив, що, з моменту підписання Декларації Марокко вийшло на перше місце серед торговельних партнерів Росії не тільки в Північної, але й у всій Африці. Показники за перші 9 місяців цього року дають підставу із упевненістю говорити, що цей рівень буде ще вище.

Росія й Марокко планують не тільки нарощувати торгівлю, але й розвивати серйозні інвестиційні проекти. Можливі російські інвестиції в розвиток туризму й геологорозвідки в Марокко, у розробку природних ресурсів. Марокко виявляє велику цікавість до російських високих технологій, включаючи космічні.

Міністр виразив надію, що "майбутнє в першій половині наступного року засідання Міжурядової комісії буде ознаменовано висновком додаткових домовленостей. Цілий ряд угод перебуває в активній розробці, зокрема по туризму й культурному співробітництві, по захисту інвестицій, в інших областях".

Також Лаврів відзначив, що більше десяти тисяч марокканців закінчили радянські або російські вузи. "Зараз у Росії навчаються ще 2,5 тисячі громадян Марокко. Інтерес до такого напрямку нашої взаємодії, як сфера освіти, досить і досить високий". сказав міністр.

На переговорах була відзначена близькість, а в більшості випадків і збіг позицій по регіональних і міжнародних проблемах, включаючи близькосхідне врегулювання, ситуацію навколо Ірану, а також Сирії й Лівану, підхід до розвитку реформ у регіоні Великого Близького Сходу й Північної Африки.

"Ми також підтвердили неприйнятність яких-небудь спроб застосовувати подвійні стандарти в боротьбі з тероризмом, підтвердили завдання не тільки викорінювати будь-які прояви терору, але й одночасно продовжувати роботу з ліквідації соціально-економічного живильного для середовища екстремістів. У цьому плані показово, що як у Росії, так і в Марокко, зараз особлива увага керівництво приділяє реалізації соціально значимих національних проектів", - уклав глава російського зовнішньополітичного відомства

Довідка

Король Марокко, Мухаммед Шостий, народився 21 серпня 1963 року

Він зійшов на престол 30-го липня 1999року після смерті батька - Хасану Другого. Монарх належить до Алауитской династії, що править Марокко з 1666 року. Засновником династії став в 1640 році Мулай ар-рашид. Мухаммед Шостий є 18-м королем Марокко, 22-м нащадком династії Алауитов і 36-м нащадком Пророка Мухаммеда. Бабуся короля була берберською принцесою, на якій женився в 1926 році його дід - султан Мухаммед бен Юсуф.


У чотири роки він почав навчатися в коранической школі при королівському палаці. В 1981 році, завершивши середню освіту, вона одержав диплом бакалавра. Потім учився в Раббатском університеті ім'я Мохаммеда П'ятого на факультеті юридичних, економічних і соціальних наук за фахом юриспруденція. Пізніше продовжив утворення у Франції, де в 1993 році захистив дисертацію на тему співробітництва Європейського Союзу й країн Магриба. Крім рідного арабського, вільно володіє французькою, англійською й іспанською мовами

В 1985 році майбутній король був призначений на пост координатора бюро й служб генерального штабу марокканських збройних сил. В 1994 році йому було привласнено військове звання "дивізіонного генерала".

Мохаммед Шостий, на думку знаючих його людей, досить скромна й обережна людина. Аматор гольфа й "бодібілдингу". Однак, незважаючи на захоплення спортом, є запеклим курцем. Марокканці дуже люблять свого короля, він прославився гарним політиком і керівником країни.

12 Липня 2002 року Мухаммед VI женився на дівчині із простої марокканської родини. Королеву Марокко кличуть Лалла Сельма, вона молода, але встигла вже одержати дуже гарне утворення. Лалла Сельма перша марокканська королева, особа якої не ховається - до цього дружина короля ніколи не показувалася привселюдно.

Международник. ру


Додатково про камінь
Телеметричний реєстратор цунамі сахалінським фахівц
П'ятнадцять років тому невелика група туристів-ентузі
Про знахідку затонулого багато років тому судна з ван
При цьому швидкість росту окремих частин Антарктиди м
У Салаватском районі Башкирії (100 км південніше Уфи) за
У планах робіт геологорозвідки на найближчі роки дора